Privatumo politika

Visuomeninė organizacija „Lietuvos laisvės kovos sąjūdis“ privatumo politika

Kokią Asmeninę informaciją renkame?

Kai lankotės šioje Svetainėje, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie Jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie Jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos „sausainiukus“ (angl. „cookies“), kurie yra instaliuoti Jūsų įrenginyje. Taip pat, Jums naršant Svetainę, renkame informaciją apie tai, kuriuose mūsų Svetainės puslapiuose lankotės ir kokiomis paslaugomis domitės, kokios kitos svetainės ar paieškos raktažodžiai atvedė Jus į Svetainę, ir informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine ir jos funkcijomis. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname Įrenginio informacija.

Įrenginio informaciją renkame šiais būdais:

Taip pat, kai naudojatės mūsų Svetainės Kontaktų forma ar Prisiminimų forma, jūsų sutikimu, renkame tam tikrą informaciją, tokią kaip Jūsų vardas, el. pašto adresas ir telefono numeris. Šią informaciją vadiname Kontaktine informacija.

Jei aukojate lėšas, užpildydami Aukojimo formą, leidžiate mums rinkti šią informaciją: Jūsų vardas, el. pašto adresas, telefono numeris (tik jei mokate per „PaySera“), IP adresas, Jūsų fizinis adresas, Jūsų sąskaitos numeris ar kortelės numeris, Paypal paskyros duomenys. Šią informaciją taip pat vadiname Kontaktine informacija.

Kai šioje Privatumo politikoje, kalbame apie Asmeninę informaciją, turime omenyje tiek Įrenginio informaciją, tiek Kontaktinę informaciją.

Kaip naudojame Jūsų Asmeninę informaciją?

Kontaktinę informaciją naudojame tik komunikacijai su Jumis.

Įrenginio informaciją renkame ir naudojame tam, kad galėtume patobulinti savo Svetainę (pavyzdžiui, atlikdami lankytojų analizę, kurioje matytume kaip Svetainės lankytojai ieško informacijos, kokiomis paslaugomis labiausiai domisi, kad galėtume įvertinti savo rinkodaros ir reklamos kampanijų efektyvumą).

Dalijimasis jūsų Asmenine informacija

Nesidalijame Jūsų Asmenine informacija su trečiosiomis šalimis.

Svetainėje naudojame paslaugą „Google Analytics“, kuri mums padeda suprasti kaip lankytojai naudojasi mūsų Svetaine. Apie tai, kaip „Google“ naudoja Jūsų Asmeninę informaciją, galite sužinoti čia: https://policies.google.com/privacy?hl=lt . Taip pat, čia galite nurodyti, jei nenorite, jog Jūsų Asmeninė informaciją naudotų „Google“: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout .

Esant reikalui, mes galime teisėtai pasidalinti Jūsų Asmenine informacija su teisėsauga, jei mums, teisėtu įgaliojimu tai nurodytų atitinkamos Lietuvos Respublikos teisėsaugos institucijos, arba, jei reikėtų apsiginti mūsų pačių teises.

Nerinkti (angl. „Do Not Track“)

Jei Jūsų interneto naršyklė duoda signalą „Nerinkti“ (angl. „Do Not Track“), nekeičiame savo duomenų rinkimo būdų ir toliau tęsiame įprastinę duomenų rinkimo praktiką.

Jūsų teisės

Jei esate Europos sąjungos (toliau „ES“) gyventojas, turite teisę pamatyti kokią informaciją renkame apie Jus, taip pat, turite teisę prašyti šią informaciją pataisyti, atnaujinti ar pašalinti. Jei norite tai padaryti, prašome susisiekti nurodytais kontaktiniais duomenimis žemiau.

Taip pat, turėkite omenyje, jog Jūsų informacija gali būti perkelta į talpyklas, esančias ne ES šalyse, įskaitant Jungtines Amerikos valstijas.

Informacijos laikymas

Kai pasinaudojate Kontaktų forma, laikysime Jūsų Kontaktinę informaciją neribotam laikui, nebent susisieksite su mumis ir nurodysite kitaip.

Privatumo politkos pakeitimai

Pasiliekame teisę laikas nuo laiko atnaujinti šią Privatumo politiką, jei pasikeistų mūsų atliekamų rinkodaros ir reklamos procesų ypatumai, taip pat, jei pasikeistų įstatymai ir reguliavimas.

Paskutinį kartą Privatumo politką atnaujinome 2018 metų Rugpjūčio 23 dieną.

Susisiekite su mumis

Jei norite daugiau informacijos apie Privatumo praktiką mūsų Svetainėje, jei turite klausimų ar norėtumėte palikti skundą, prašome susisiekti elektroniniu paštu info@partizanumemorialas.lt arba šiais kontaktais:

Visuomeninė organizacija „Lietuvos laisvės kovos sąjūdis“

Respublikos g. 17, Panevėžys, Lietuva

info@partizanumemorialas.lt

+370 650 26474

 

Naujienos ir pranešimai spaudai

Archyvas
Visus straipsnius galite rasti archyve, paspaudę čia
Partizanų memorialo vieta